Team van de Clemensschool

Nieuwe foto volgt half oktober 2017
 
 
 
  Bas van den Bosch     bvdbosch@kempenkind.nl    Directeur   
   Maria van Gorp    mvgorp@kempenkind.nl   Leerkracht groep 5/6  
   Roy Jacobs    rjacobs@kempenkind.nl   Teamleider / leerkracht groep  7/8  
  Corine Jansen   cjansen@nummereen.nl   BSO-medewerker/stagiaire Onderwijs assistent   
   Petri Jobse    pjobse@kempenkind.nl   Leerkracht groep 1/2  
   Maud Lendering   mlendering@kempenkind.nl   Administratief medewerkster  
  Lotte Mols    lmols@kempenkind.nl    Leerkracht groep 7/8  
   Arno Rooijackers    arooijackers@kempenkind.nl   Intern Begeleider  
   Ankie Verstappen     averstappen@kempenkind.nl   Leerkracht groep 3/4  


 

De Clemenschool maakt deel uit van de samenwerking tussen Hooge Mierde, Lage Mierde en Hulsel 
Teamleden HooLaHu: