Team van de Clemensschool
V.l.n.r:
Arno Rooijackers, Roy Jacobs, Petri Jobse,
Fleur Zumker, Bas van den Bosch, Maria van Gorp, Lotte Mols
 
  Bas van den Bosch     bvdbosch@kempenkind.nl    Directeur   
   Maria van Gorp    mvgorp@kempenkind.nl   Leerkracht groep 5/6  
   Roy Jacobs    rjacobs@kempenkind.nl   Teamleider  
   Petri Jobse    pjobse@kempenkind.nl   Leerkracht groep 1/2  
   Lotte Mols    lmols@kempenkind.nl   Leerkracht groep 7/8  
   Arno Rooijackers    arooijackers@kempenkind.nl   Intern Begeleider  
   Fleur Zumker        fzumker@kempenkind.nl   Leerkracht groep 3/4  
             

De Clemenschool maakt deel uit van de samenwerking tussen Hooge Mierde, Lage Mierde en Hulsel 
Teamleden HooLaHu: